Büro Memur Sen’den tanışma yemeği

  • Haberin Tarihi: 4 Aralık 2015
  • Bu haber 947 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Büro Memur Sen’den tanışma yemeği

Büro Memur Sen Mardin Şube başkanlığınca Kızıltepe de kaynaşma ve tanışma yemeği verildi. Memur Sendikaları Konfederasyonuna (MEMUR SEN) bağlı Büro Memur Sen Kızıltepe Temsilciliği üyeleri tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.
Kızıltepe’deki bir lokantada düzenlenen yemeğe, Mardin Memur Sen il Başkanı Mustafa Aydın, Sağlık Sen Mardin Şube Başkanı Mustafa Akbaş, Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, Kızıltepe Temsilcisi Abdulkadir Dilen, Eğitim Bir Sen Kızıltepe Temsilcisi Tarık Yılmaz , Kızıltepe Sosyal Güvenlik Müdürlüğü, Kızıltepe Vergi Müdürlüğü, Kızıltepe Mal Müdürlüğü, Kızıltepe Nüfus Müdürlüğü, Kızıltepe Adliyesi ve Kızıltepe Kaymakamlık çalışanlarından üye memurlar katıldı.
Yemekte kısa konuşma yapan Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat “Bu yemeği sendikamıza yeni katılan arkadaşlarımızın birbirleriyle tanışıp kaynaşmaları maksadıyla düzenledik. Sendikamız içinde bir bütünlük sağlamak, kaynaşmak, birlik ve beraberlik için düzenlemiş olduğumuz bu yemeğe teşriflerinden dolayı tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Yemeğe katılan Kızıltepe Temsilcisi Abdulkadir Dilen ise, “Yapılan bu tür organizasyonlar üyelerin bir araya gelip kaynaştığı, sorunlarının masaya yatırıp çözüm yollarının arandığı, deneyimin paylaşıldığı ortamlardır. Bu tür organizasyonların devamını diliyoruz” diye sözlerini bitirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın