Ceyda Bölünmez’den Teşekkür Yemeği

  • Haberin Tarihi: 12 Kasım 2015
  • Bu haber 2837 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ceyda Bölünmez’den Teşekkür Yemeği

Mardin’den Ak Parti Milletvekili seçilen Ceyda Bölünmez Çankırı ve babası Süleyman Bölünmez seçim çalışmaları kapsamında kendilerine destek olanlar ile teşekkür yemeğinde bir araya geldi.
Yay grant otelde gerçekleşen teşekkür yemeğine Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Yemekte Ak parti İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Ak Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve 22. Dönem Milletvekili Süleyman Bölünmez bir konuşma yaptı.
Konuşmaların ardından teşekkür yemeği sona erdi.
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, “Değerli dostlar seçimleri atlattık. Seçimler sonucunda Ülkemiz için, Mardinimiz için, değerli islam alemi için umut ettiğimiz talep ettiğimiz bazı durumlarda başarıya ulaştık. Mardin’i iki vekil ile temsil ediyoruz. Onun dışında tek başımıza iktidar olmamız, Aynı zamanda burada siyasi tahakküm kurmak isteyen birilerinin o tahakkümünü kırmamız bizim için sevindirici ve gelecek için umut vericidir. Bu konuda hepinizin desteği için teşekkür ediyorum. Bu saatten sonra il teşkilatı olarak siz değerli toplum kuruluşlarımızla muhtarlarımız ile umut ediyoruz sık sık bir araya gelelim. Mardin’de yarım kalan yatırım ve projelerimizi kaldığımız yerden devam edeceğiz. Umut ediyoruz ki sizin desteğiniz bizim yanımızda olacaktır” dedi.
Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı: Seçim çalışmalarımız boyunca bütün Sivil Toplum Kuruluşlarımızın hem kendileri ve yönetim kurulları, akrabaları olarak, Sevgili Mahalle muhtarlarımızın akşamları kendi mahallelerinde beyli, bayanlı yaptıkları için bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Süleyman beyin böyle bir isteği oldu sizleri ayrı ayrı ağırlamak istedik. Sizlerden gelen destekleri belirtmek üzere hepinizi çok teşekkür ediyorum. Mecliste yemin töreni, meclis başkanlığı seçimi ve hükümetin kurulma süreci boyunca yoğun bir gündem olacak ve ocak ayına kadar sürecek. Hemen sonrasında Mardin’imizin sorunları ile ilgilemek için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.
22. Dönem Milletvekili Süleyman Bölünmez, “Sizlere daha yakın teşekkür etmek için bugün burada bir araya geldik. Artuklu merkez de bulunan Muhtarlarımız Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve Oda başkanlarımız ile bir araya gelmek istedik geldiniz şeref verdiniz. Bizler Oy veren, vermeyen herkesin temsilcisi olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu saatten sonra Mardin İlinin bütün sınırları içerisindeki seçmenin vekiliyiz. Sadece bizlere oy verenlerin değil herkesin temsilcisiyiz. Bu göreve hizmet için talip olduk, Herkese bu hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın