“Derik’in daha da canlanması için durmadan çalışacağız”

  • Haberin Tarihi: 18 Kasım 2019
  • Bu haber 1756 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Derik’in daha da canlanması için durmadan çalışacağız”

AK Parti Mardin İl teşkilatı, Derik İlçe Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Derik İlçe Kaymakamı Hakan Kafkas’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Önceki dönemde belediye başkanlığı çatısı altında yapmış olduğu etkin çalışmalarla büyük beğeni toplayan Sayın Hakan Kafkas’ın yeni süreçte de Derik’in daha da canlanması için durmadan çalışacağına inanıyoruz” dedi.
AK Parti Mardin İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Derik İlçe Başkanı Süleyman Karahan, Yeşilli İlçe Başkanı Hayrettin Demir ve partililerden oluşan heyet eşliğinde İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Derik İlçe Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Derik İlçe Kaymakamı Hakan Kafkas’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamalarda, “Derik İlçesi’nde Kaymakamlık yaptığı dönem boyunca ve önceki dönem kayyum sürecinde yapmış olduğu hizmetlerle adından söz ettiren Sayın Hakan Kafkas’ı yürekten tebrik ediyorum. İnşallah bu yeni süreçte de elinden geleni yaparak Derik İlçesi’ne güzel hizmetlerde bulunacaktır”.
Önceki dönemden yarım kalmış bazı projelerin kısa sürede tamamlanması ve bir an önce yeni icraatlarla AK Parti belediyecilik anlayışını tam anlamıyla Derik halkına yansıtılması gerektiğini dile getiren Kılıç, “Derik konumu ve tarımsal özelliği itibariyle etkin ve önemli ilçelerimizin başında gelmektedir. Özellikle Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün de hayali olan, yağ oranı yüksek Derik zeytininin daha verimli şekilde yetiştirilmesi ve tanıtımının uluslar arası çapta yapılması konusunda el birliğiyle gerekli çalışmaları hızlandırmamız gerekir. Gençlere yeni iş sahaları oluşturmak ve yine hem çocuklara hem de gençlere yönelik spor komplekslerinin ve oyun alanlarının daha da geliştirilmesi için AK Parti Mardin Teşkilatı olarak elimizden gelen her gayreti göstereceğiz. AK Parti olarak dün olduğu gibi bundan sonra da Derik’in, Mardin’in refahı ve huzuru için gayret ve çalışmalarımız aksamadan devam edecektir”.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın