Erin: Ak Parti tarih yazdı ve yazmaya devam ediyor

  • Haberin Tarihi: 26 Mayıs 2015
  • Bu haber 913 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Abdullah Erin, adaylığa seçildiği andan itibaren seçim çalışmalarını büyük bir hızlılıkla sürdürüyor. Vermiş olduğu güven itibariyle de halktan büyük beğeni topluyor.
Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Abdullah Erin, seçildiği andan itibaren gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar göz dolduruyor.
Halkın temsilcisi olmanın kolay olmadığını belirten Erin, bizler halkla iç içe olmak zorundayız. Her vatandaşımızı görmek, ziyaret etmek, sorununu dinlemek, küçükse gözlerinden öpmek, yaşlıysa bir evlat edasıyla elini öpmek boynumuzun borcudur. Bölgenin sorunlarını iyi bilen biri olarak elimden gelen her şeyi yapacağımı belirtmek isterim. Bölge halkı 2002 öncesi çok eziyetler çekti. Gerek zamanın hükümeti gerekse de terörün yol açtığı yaralar neticesinde hep boynu bükük yaşadı. Çocuklarının geleceğini düşünemez hale geldi. Ne ticaretle uğraşabildi ne de çiftçilik yapabildi. Eğitim ise sıfır denebilecek bir derecedeydi. Sağlıktan, ulaşıma kadar, insan yaşamı için gerekli olan her şey ulaşılamaz nitelikteydi. Türkiye zor günler geçirdi on binlerce gencimiz yok yere öldürüldü. Kaçırıldı ve türlü türlü yollarda kullanıldı. Anaların feryatları yürekleri dağladı. Ama artık durumun çok farklı olduğunu belirten Erin, gittiğimiz ilçe ve köylerde halkın daha mutlu ve umutlu olduğunu gördük. Gelişen ve çalışan bir Türkiye’de büyüyen insanların geleceklerini daha net bir şekilde çizebildiklerini fark ettik. Ak Parti’nin yapmış olduğu yenilikler sayesinde çiftçi kardeşlerimizin mahsullerine bereket geldi. Gübre desteği, mazot desteği aldılar. Çözüm süreci sayesinde kırsal kesimde yaşayan gençlerimiz daha serbest hareket edebiliyor. Hastanelerden yollara, ambulanslardan uçak ambulanslara, dersliklerden teşviklere kadar batıya ne yapılmışsa doğuya da aynı yatırımlar yapılmıştır. Ak Parti her konuda tarih yazdı ve yazmaya devam ediyor. 7 Haziran seçimlerinde halktan bu güvenin bozulmamsı için Ak Parti’ye büyük bir destek bekliyoruz. Ak Parti’nin yaptıklarını Cumhuriyet tarihinden itibaren hiçbir hükümet yapmamıştır ve bundan sonrada yapamaz. Bu nedenden dolayı herkesten destek bekliyo-ruz. Dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın