Fidan Sürekli Basın Kartını aldı.

  • Haberin Tarihi: 17 Aralık 2015
  • Bu haber 1670 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Fidan Sürekli Basın Kartını aldı.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan Sürekli Basın Kartı sahibi oldu. 1992 yılından bu yana çeşitli medya sektöründe çalışan Mardin Gazeteciler Derneği Kurucusu ve Başkan yardımcısı ve aynı zamanda gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan,  Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü  merkez binasında yapılan değerlendirme sonucu Sürekli Basın Kartı almaya hak kazandı.

Toplantıya; Gazeteciler Cemiyeti temsilen Nazmi Bilgin, BYEGM temsilen Muhammed Akgün, Sürekli Basın Kartı Sahibi temsilen Abdulhamit Avşar, Gazeteciler Cemiyeti temsilen Ayhan Aydemir, İletişim Fakültesi Dekanı temsilen Ergün Yıldırım, Medya-İş Sendikası temsilen Gürsel Eser, Basın İlanKurumu Anadolu Basını Temsilcisi temsilen Mehmet Nuri Kolaylı, Televizyon Yayıncıları Derneği temsilen Murat Baran Şevişoğlu, BYEGM temsilen Musa Özdemir, Basın İlan Kurumu Anadolu Basını Temsilcisi temsilen Mustafa Arslan, Basın Kartı Sahibi temsilen Mustafa Kartoğlu, Türkiye Spor Yazarları Derneği temsilen Mustafa Göksel Yener, Radyo-TV Yayıncıları Meslek Birliği temsilen Muzaffer Şafak, Basın İlan Kurumu Anadolu Basını Temsilcisi temsilen Şevket Erzen katıldı.

Toplantıda yapılan değerlendirme sonucunda Mardin’den Gazetemiz imtiyaz Sahibi Rıdvan Fidan’ın başvurusu üzerine  14 onay, 0 şartlı onay, 0 red ve 0 iade oyuyla kabul edildi.
Başbakanlık Basın Yayın Genel Müdürü Dr. Cemalettin Haşimi tarafından basın kartı ile beraber tebrik mesajı gönderdi. Dr. Haşimi mesajında; “Köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip olan büyük basın yayın ailesinin bir üyesi olarak, ülkemiz düşünce hayatına, haberleşme ve yayıncılık faaliyetlerine yaptığınız değerli katkıların daha uzun yıllar sürmesini dilerim”  ifadeleri yer aldı.

FİDANG

 

Bir Yorum Yazın