Futbolculara moral gecesi

  • Haberin Tarihi: 14 Şubat 2015
  • Bu haber 1267 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Futbolculara moral gecesi

Zor şartlar altında maddi sıkıntılar çeken, bununla birlikte gelecek sezona iyi bir kadro kurmak isteyen Mardinspor yönetimi Futbolcular ile moral gecesinde buluştu.

Büyük otelde düzenlenen moral gecesine İş adamları, Mardinspor yönetimi, Takımın teknik sorumluları, Kulüp çalışanları ve futbolcular katıldı.
Yönetim tarafından organize edilen gecede futbolculara önce yemek verildi daha sonra müzik ziyafeti sunuldu.
Yenilen yemekten sonra yeni transferler ile birlikte sahneye çıkan Mardinsporlu futbolcular Yöresel müzikler eşliğinde şemmame, delilo gibi halay çeşitleri ile doyasıya eğlendi.
Takımın teknik sorumlusu Trabzonlu Şevket Özkanca ve Kamerunlu siyahi futbolcu Diego Motta’nın sevinci görülmeye değerdi.
Mardinspor Kulüp başkanı Mehmet Dağ, Biz bu geceyi yeni transferlerimizle birlikte teknik ekip ve futbolcularımız için organize ettik. Durum ne olursa olsun futbolcularımız bizim evlatlarımızdır. Memleketlerinden Anne ve Babalarından, sevdiklerinden uzakta Mardinspor forması için ter döken bu arkadaşlarımızın moral ve motivasyonu bizim için hakikaten önemlidir. Futbolcuların eğlenceli tavırlarını gördüğümüzde biz yöneticilerde memnun kalıyoruz ve onlar adına Mutlu oluyoruz. Bize bu gece için emek sarf eden tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Mardinspor teknik sorumlusu Şevket
Özkanca yapılan organizasyon hakkında fikrini açıklarken şu ifadeleri kullandı.
Özkanca” Yönetime futbolcularıma bu jesti yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum yoğun maç temposunda bu tür organizasyonlara gerek var diye düşünüyorum. Futbolcuların maçlara çıkmadan önce moral ve motivasyonun iyi olması her zaman maçın sunucunu etkiler. Bugün burada bende yeni öğrendiğim yöre müzikleri ve halay çeşitleri gerçekten çok hoşuma gitti. Doyasıya eğlendik inşallah Mardinspor’un moral ve motivasyonu her zaman üst seviyede olur. Pazar günü evimizde oynayacağımız maça tüm Mardinspor taraftarını maça bekliyorum ifadelerini kullandı.

 

Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın