Genç MÜSİAD’ta bayrak değişimi

  • Haberin Tarihi: 3 Ekim 2015
  • Bu haber 1037 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Genç MÜSİAD Mardin Şubesi (Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği) 3.Genel Kurulunu gerçekleştirdi.
MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Nureddin Kasap’ın ve Yönetim Kurulu üyesi Gazi Yıldız’ın katılımı ile Genç MÜSİAD Mardin Şubesi (Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği) 3.Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurulda Genç MÜSİAD 2.Dönem Başkanı Veysel Öndeş, bayrağı genç iş adamı Lokman Günlüoğlu’na devretti.
Başkan Günlüoğlu konuşmasında önceki dönemde görev alan başkan Veysel Öndeş olmak üzere tüm yönetim kuruluna yaptıkları faaliyetlerden dolayı teşekkür etti. Yeni dönemde de Genç MÜSİAD’ın Mardin’in maddi ve manevi ortamına katkı sunmaya devam edeceğini belitti. Konuşmasında ülkenin içinde bulunduğu siyasi istikrarsızlığın ekonomik ve sosyal açıdan bölgeyi olumsuz yönde etkilediği bir dönemden geçildiğinin altını çizdi. Piyasaların içinde bulunduğu dar çıkmazın ancak istikrar sağlanması durumunda aşılabileceğini, hali hazırda piyasaların 13 yıllık kazanım sonucu ayakta durduğunu belirten Günlüoğlu, yaklaşan seçimlerde tekrar istikrar sağlanması temennisinde bulundu.
Sağlam bir misyonla hareket eden ve daha geniş bir vizyona sahip olan gençliğe bir ihtiyaç duyulan bu dönemde Genç MÜSİAD’ın önemli bir yer kapladığını belirtti. Bu yönde hareket eden bir gençliğin Mardin’in geleceğine katkı sağlayacağını, bu faaliyetler çerçevesinde de Mardin Genç STK’ların bir çatı altında toplanması için çaba sarf edeceklerini belirtti.
Genel Kurulda MÜSİAD Başkanı Mehmet Nureddin Kasap Genç MÜSİAD yönetimi ve üyelerine hitaben yaptığı konuşmasında; Önceki yönetime özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Gençlerin MÜSİAD’ın geleceği olduğunu, gençlere ticari ve sosyal hayattaki tecrübelerini aktarmaya ve her türlü maddi manevi destek sağlamaya hazır olduklarını belirtti. 3.Dönem Genç MÜSİAD Başkanı Lokman Günlüoğlu başkanlığındaki yeni yönetimin muvaffakiyetlerini temenni etti.
Genel kurulda bayrağı devreden Başkan Veysel Öndeş’e özverili çalışmalarından ötürü plaket takdim edildi. Genel kurul çekilen hatıra fotoğrafı ile birlikte sona erdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın