Güzellik ve Ozon tedavi merkezi hizmete girdi

  • Haberin Tarihi: 18 Aralık 2015
  • Bu haber 1750 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Güzellik ve Ozon tedavi merkezi hizmete girdi

Dünyada sıkça kullanılan, ülkemizde ise son yıllarda kullanılmaya başlanılan alternatif tıpta öncülük sağlayan Ozon tedavisi Mardin halkının hizmetine girdi.
Mardin’de ilk olma özelliğini taşıyan DermoFix Kozmetik Güzellik ve Ozon tedavi merkezine Mardin’li vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Açılışa Mardinli vatandaşların yanı sıra İl ve İlçe Parti Başkanları, Sivil toplum kuruluşları katıldı.
Ozon tedavi merkezi yetkililerinden Sibel Kılıç,” Mardin halkının Ozon tedavisi konusunda bilgilendirmek tıbbi tedavinin yanı sıra ozon tedavide çok daha etkili sonuçlar alabilecekleri bir hizmet sunmayı hedefledik”. Ozon Terapi Uzmanı Dr. İsmail Gözlükaya, ” İliona Ürün Sorumlusu Gül Gözlükaya tedavi merkezimizde halkın ozon ile ilgili sorularını yanıtladılar ve ozon ile ilgili bilgi verdiler. Mardinli vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak üzere bu işe kalkıştık. Tüm Mardinli vatandaşları tedavi merkezimize bekliyoruz” diye konuştu.
Ozon Tedavi Nedir Ve Hangi Rahatsızlıkları Tedavi Edilebilir ?
Atmosferin üst tabakalarında bulunan, üç oksijen atomundan oluşan, canlı varlıkları güneşin öldürücü morötesi (UV) ışınlarından koruyan bir kimyasal bileşiktir diye tanımlayabiliriz. Ozon tedavisi bir çok patolojik durumu iyileştirmede yardımcıdır.
Ozon tedavisi nedir?
Ozon tedavisi; Aktif oksijen molekülü olan ozon gazı kullanılarak yapılan iyileştirici tedavilere “ozon tedavisi” denilmektedir.
Kısaca Ozon; En etkili Oksidandır, Kuvvetli bir mikrop bakteri Öldürücüdür, Çevre dostudur, atık bırakmaz, doğaldır, Koku ve Renk gideriminde kullanılır, En Sağlıklı ve En güvenli Su dezenfeksiyonusağlar, Dezenfeksiyon ile Oksidasyonu aynı anda ve çok hızlı yapar, Ozonun su içindeki ömrü kısadır,suyun lezzetini bozmaz, Ortam havası içinde bulunan doğal oksijen Ozonun ham maddesidir, İşletme kolaylığı sağlar,kimyasal gerektirmez,Doğaya ve suya zarar vermez.Ozon dedavi başlıca Zayıflama, Sellülit tedaviler, Antiaging, Detoks, Vücut direncini arttırma, Her türlü Allerjiler, Hipotiroidi ,Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı), Yara tedavisi: İyileşmeyen yaralar, diabetik ayak yaraları, yanık, ülserler, bası yaraları, Romatizmal Hastalıklar, Otoımmun Hastalıklar: Hashimoto tiroiditi, Romatoid artrit, Fibromyalji, İktidarsızlık, Dolaşım bozuklukları: Burger hastalığı, iskemik arter hastalığı, Kemik-Eklem hastalıkları: Gonartroz (Diz kireçlenmesi), tendinit, Koruyucu Genel Sağlık alanında: Stres etkilerini giderme, genel sağlık düzeyini yükseltme, vücut direncini arttırma.

Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın