Hakan ve Gün ailelerinin mutlu günü

  • Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2019
  • Bu haber 1309 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Hakan ve Gün ailelerinin mutlu günü

Mardin’in sevilen ailelerinden Hakan ailesinin yakışıklı oğlu Damat Şeyhmus Hakan ve Gün ailesinin dünyalar güzeli kızı Songül Gün yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Alihansoy düğün salonunda  yapılan düğüne çok sayıda davetli katıldı. Davetlileri kapıda karşılayan her iki ailenin mensupları gelen misafirlerle tek tek ilgilendi.

Halayların çekildiği düğünde damat Şeyhmus Hakan ve  müstakbel eşi  Songül Gün  konfeti ve zılgıtlar eşliğinde salona girdi. İlk danslarını pistte yapan gelin ve Damat daha sonra arkadaşları da eşlik ederek yalnız bırakmadı.

Mutlulukları gözlerinden okunan gelin ile damat ise, ” bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza, ailelerimize ve bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Güzel bir düğün oldu. Türkçe, Kürtçe ve Arapça şarkılarla Mardin’in farklı kültürlerini yansıtarak düğünümüzü yaptık. Darısı bütün bekarların başına” dedi.

Damadın Annesi Nebahat Hakan, gelen tüm misafirlere teşekkür ederek, “Bu gün mutlu günümüz. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak mutluluğumuzu bizlerle paylaşan dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum.  Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Mutluluğumuzu paylaşarak mutluluğumuza mutluluk kattılar. Oğlumun mürvetini gördüğüm için çok mutluyum. Allah mutluluklarını daim kılsın” şeklinde duygularını ifade etti.

İletişim gazetesi olarak genç çiftimize mutluluklar dileriz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı dugun15.jpeg
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın