“Hedefimiz Süper Lig”

  • Haberin Tarihi: 18 Şubat 2020
  • Bu haber 107 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Hedefimiz Süper Lig”

Mardin 1947 Sağlıkspor Teknik Direktörü Ali Rıza Yeşil, Araç Belediyespor karşılaşmasını değerlendirdi “ Hedefimiz Süper Lig” dedi.
Deplasmanlı Kadın Hentbol 1.Lig´inde mücadele eden ve hafta sonu Mardin Artuklu Kapalıspor salonunda karşılaşan Mardin 1947 Sağlıkspor ile Kastamonu Araç Belediyespor Kadın Hentbol takımları karşılaşmasını, Teknik Direktör Ali Rıza Yeşil değerlendirdi.
Gecen hafta lider Eskişehir´de Anadolu üniversitesiyle çok iyi bir maç oynadıklarını ve Anadolu Üniversitesi takımını maçın son saniyelerinde ellerinden kaçırdıklarını ifade eden Mardin Sağlıkspor Teknik Direktörü Ali Rıza Yeşil, Araç Belediyespor karşılaşmasında daha dikkatli oynadıklarını söyledi.
Teknik Direktör Yeşil “ Hafta sonu oynadığımız Kastamonu Araç Belediye maçında,. Eskişehir´de yaptığımız hatayı tekrarlamamak adına daha etkili bir oyun sergiledik. Maçin başından sonuna kadar üstün bir oyun oynayarak rakibimize ilk yarıda 5 sayı, maç sonlarına doğru farkı 10 sayıya çıkararak rahat bir şekilde yendik. Kaliteli bir takımımız var. Formalarını terleten ve formalarının hakkını veren sporcularımız var. Her gecen gün daha iyi oynuyoruz ve organize oluyoruz. Hedefimiz olan Süper lige emin adımlarla ilerliyoruz. Grubumuzda ilk sırada Lig´i bitirmek ve Mardin Sağlıkspor Kadın Hentbol takımını Süper Lig´e çıkarmak istiyoruz. Mardin´de hentbol sporunu daha büyük kitlelere ulaştıracağız. Her alanda yanımızda olan, destek ve fedakarlıklarını esirgemeyen Kulüp Başkanımız Uzm.Dr Sayın Murat Sinanoğlu ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Destekleriyle daha iyi isler yapacağız” şeklinde konuştu.
Teknik Direktör Yeşil, Araç karşılaşması geride kaldı, bundan sonraki karşılamalara hazırlıklarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın