“Her Platformda Vatandaşlarımızı Dinliyoruz”

  • Haberin Tarihi: 26 Temmuz 2019
  • Bu haber 696 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Her Platformda  Vatandaşlarımızı Dinliyoruz”

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ilçede ortak aklı inşa etmek ve sorunları anında çözmek için sosyal medyayı da etkili bir şekilde kullanıyor. Başkan Tutaşı, “Gelen mesaj ve yorumlara bizzat cevap veriyorum ve bu sayede hemşehrilerimizin sıkıntılarını yok ediyoruz” dedi.
Artuklu Belediyesi ilçede yaptığı çalışmalar ile takdir kazanıyor. Mahalle ve sokaklarda etkin bir şekilde sahada olan Belediye, vatandaşların istek ve önerilerine anında cevap veriyor. Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı da gerek vatandaşlar ile sürekli bir araya gelerek, gerekse sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanarak sorunlara bizzat müdahale ediyor.

Çözüm üreten belediye
Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Bekleten değil, çözüm üreten belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımızı her zaman dinliyoruz” ifadesini kullandı. Tutaşı, “Göreve gelmemizin üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen önemli çalışmalar yaptık. Her alanda ve her anlamda vatandaşlarımızın beklentilerine cevap vermek için bütün mahalellerimizde aktif bir şekilde çalışmaktayız. Öte yandan her fırsatta vatandaşlarımızı dinliyor ve ortak akıl ile ilçemizi yönetiyoruz. Hemşehrilerimizin arasında sorunları dinlemenin yanında sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyoruz” diye konuştu.

Sosyal medyanın gücünü de belediyeciliğe yansıtıyoruz
Yorum ve mesajlar ile gelen talepleri de bizzat cevaplandırdığını kaydeden Tutaşı, “İçinde bulunduğumuz zaman dilimiz günden güne dijitalleşiyor ve sosyal medya önemli bir konumda bulunuyor. Biz de bu konuda hemşehrilerimizin sosyal medyada bize ilettiği istek ve önerilere duyarlı oluyoruz. Şahsım da vatandaşlarımızın yorum ve mesajlarına bizzat cevap vererek çalışma programımız hakkında bilgilendiriyorum. Bu etkileşim artarak devam edecek. İnanıyoruz ki hep birlikte el ele vererek ilçemizi mutlu bir geleceğe taşıyacağız” şeklinde konuşarak sözlerine son verdi. (Basın Bülteni)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın