‘Hiçbir zaman devletime karşı olmadım’

  • Haberin Tarihi: 3 Haziran 2015
  • Bu haber 967 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
‘Hiçbir zaman devletime karşı olmadım’

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı İşadamı Şakir Nuhoğlu, Benim yaşam felsefemde, memleketimin insanlarının eğitimlerine, sağlıklarına, dini değerlerine imkanlarım ölçüsünde katkı vermek olduğunu söyledi.
Mardin’de kazandığını Mardin’de istihdama dönüştürdüğünü ifade eden İşadamı Şakir Nuhoğlu, birilerine ekmek kapısı açmanın, para kazanmaktan daha önemli ve mutluluk verici olduğunu aktardı. Nuhoğlu “Hayatım boyunca kimseyi mağdur etmedim, kimsenin hakkını yemedim. Benim yaşam felsefemde, memleketimin insanlarının eğitimlerine, sağlıklarına, dini değerlerine imkanlarım ölçüsünde katkı vermek ve istihdam alanları yaratarak, birkaç kişiye çalışma imkanı yaratıp evlerine aş götürme imkanı sağlamaktır. Birilerine ekmek kapısı aralamak, açmak, para kazanmaktan daha mutluluk vericidir.” Dedi.
Bayrağını ve vatanını çok sevdiğini belirten iş adamı Nuhoğlu, her zaman devletin ve milletin yanında yer aldığını vurguladı. Nuhoğlu “Ben Bayrağımı ve Vatanım seviyorum. Bu topraklar için canımı feda edebilirim. Hiçbir zaman devletime karşı olmadım, bundan sonra da olmayacağım. Ben verdiğim sözün inandığım değerlerin arkasındayım. İki yüzlülük bana göre değil. Dostumuzun dostu,hemşerimin hemşehrisiyim. Değişkenlik sadece daha yarım, daha çok hizmet,insanlara daha çok hizmet verme alanında olmalı. Benim yaşam felsefemde devlete,millete,vatana ihanet yok.” Şeklinde sözlerini sürdürdü.

Kur’an Kursu Devam edecek
Kabala beldesinde yaptırdığı 4 bin kişilik caminin külliyesinde, 150 yatılı Kur’an kursu öğrencisi bulunduğunu ifade eden Nuhoğlu, “Benim hayalimde camiler yaptırmak var. Kabala mahallesinde camiyi yaptırırken gençlerin dinlerini doğru yerde öğrenmeleri için Kur’an kursu açtık. Burada ortalama 150 öğrenci Kur’an öğreniyor, İslam dinini öğreniyor. Bu kursların devam etmesi için ne gerekiyorsa yapacağım.” Dedi.
Nuhoğlu seçim bürosu önünde, kendisini destekleyen seçmenler tarafından davul zurna ile karşılandı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın