“Huzur ve güven CHP ile sağlanır”

  • Haberin Tarihi: 26 Ekim 2015
  • Bu haber 785 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Huzur ve güven CHP ile sağlanır”

Mardin CHP Milletvekili adayı Mehmet Muhittin Araç Mardin ve İlçelerinde, mahalle mahalle gezerek ve esnaf ve vatandaşlardan destek istiyor. Araç CHP’nin Türkiye Partisi olma ve herkesi kucaklama yolunda mesafeler kat ettiğini söyledi.
Mardin’de esnafları sık aralıklarla ziyaret eden CHP Mardin Milletvekili Adayı Mehmet Muhittin Araç, ilçe teşkilatlarını da ziyaret ederek birlikte esnaf ve vatandaşlardan partisine destek istiyor. Gecesini gündüzüne katan Muhittin Araç “ Biz tercihimizi kardeşlikten,barıştan yana kullandık. Parti görüşümüz herkes birinci sınıf vatandaştır.Seçim çalışmalarımız süresince herkese ulaşmak,herkesle toklaşmak,hal hatır sormak ve destek istemeyi hedefliyoruz. Hemşerilerimizden gördüğümüz ilgi bizi umutlandırıyor. Meclise giden vekillerin ilgisizliğinden yakınıyorlar. Biz bu ilgisizlik zincirini kırma sözü veriyoruz.” Dedi.
Mardin’de ve bölgede insanların huzur ve güven ortamı istediğine dikkat çeken Milletvekili adayı Muhittin Araç, Mardin turizminin çözümsüzlük sürecinde büyük zarar gördüğünü,esnafın çaresiz bir bekleyiş içerisinde olduğunu söyledi. Araç, “Mardin’de, Bölge de ve ülkede huzur ve istikrarın doğru ve akılcı politikalarla yola çıkan, özgürlükçü anlayışı, barış ve kardeşliği tercih olarak benimseyen,dürüst siyaset, rant ve çıkar ilişkilerinin uzağında duran CHP ile sağlanacaktır. Gezi ve ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bunun bilinde olduğunu görüyoruz. En büyük özlem, barış, kardeşlik, huzur ve güven özlemidir. 7 Haziran seçimlerinden sonra yaratılan huzursuzluğun, çatışma ortamının 1Kasım’dan sonra meclise güçlü bir şekilde girecek CHP iktidarı ile ortadan kalkacağına inanıyorum. Mardin’de turizme yatırım yapan ve turizmden beklentileri olan vatandaşlarımıza bir dokunuyor bin ah işitiyoruz. Oteller işçi çıkarıyor,müşteri alamıyor. Ekonomik dengeler sarsıntı geçiriyor. Hak, hukuk. Adalet yara üstüne yara alıyor. Biz bunları bertaraf etmeye adayız. Biz özgürlük ,ekonomik, huzur,güven özlemlerinin yaşanmayacağı bir dönemi hayata geçirmeye adayız. Biz halka hizmetin hakka hizmet olduğuna yürekten inanan, yatırımların hizmetlerin insan odaklı yapılması gerektiğine gönül veren ve bu noktada ödün vermeyen bir partinin mensuplarıyız.” Şeklinde konuştu
Mardin CHP Milletvekili Mehmet Muhittin Araç, son dönemlerde CHP’nin ortaya koyduğu barışçıl ve birlikte yaşam politikalarının sonuna kadar sürdürüleceğini ve Türkiye’nin geleceği için CHP’nin çok güçlü bir şekilde meclise girmesi gerektiğine inandığını sözlerine ekledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın