İl Başkanı Kılıç: Nusaybin hak ettiği konuma ulaşacaktır

  • Haberin Tarihi: 2 Ocak 2020
  • Bu haber 1247 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İl Başkanı Kılıç: Nusaybin  hak ettiği konuma ulaşacaktır

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Nusaybinli kardeşlerimizle bir araya gelmek, bir nebze de olsa sohbetlerine hasıl olmak bizim için büyük onurdur” dedi.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, ilçe başkanları ve il yönetim kurulundan oluşan heyet eşliğinde Nusaybin İlçesinde esnafları ziyaret etti.
İl Başkanı Faruk Kılıç ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “AK Parti, esnafı toplumsal dokunun, sosyal dayanışmanın, şehrin gelişiminin ve adaletin adeta teminatı olarak görmektedir. AK Parti esnaflarımıza yönelik yapmış olduğu her yeni hamlede özellikle bunları gözeterek yerine getirmiştir. Bizlerde AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak esnaf kardeşlerimizin genel durumlarını yerinde görmek, onlarla sohbet etmek amacıyla kendilerini ziyaret ediyoruz. Nusaybin’de değişen ve yenilenen ortamla birlikte esnafımızın yüzünün güldüğünü, daha huzurlu bir ortamda ticaretlerinin devam ettiğini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Oluşan huzur ortamıyla birlikte inşallah Nusaybin hak ettiği konuma ulaşacaktır”.
Kılıç, “AK Parti Mardin İl Teşkilatı olarak ilçelerimizin durumunu ve vatandaşlarımızın ilçeleriyle ilgili sıkıntı ve önerilerini almak amacıyla sürekli yanlarında olmaya çalışıyoruz. AK Parti halkıyla iç içe onların sorunlarıyla hemhal olmuş bir partidir. Seçimler olsun ya da olmasın bizim için asla fark etmemiştir. Çünkü vatandaşlarımızın sıkıntılarını kendi sıkıntımız, eleştiri ve önerilerini de emir niteliğinde görerek hareket ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın