İlçe Milli Eğitim müdürlüklerine ziyaret

  • Haberin Tarihi: 17 Temmuz 2019
  • Bu haber 2764 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İlçe Milli Eğitim  müdürlüklerine ziyaret

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Savur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Sarı, ziyaretinde idareciler ve personelle bir araya gelerek, genel değerlendirme toplantısı yaptı.
Aldıkları kararlarda öğretmenlerin ve personelin görüşünü önemsendiklerini dile getiren Sarı, “Eğer biz büyük bir aileysek, öğretmenlerimizin seslerine kulak vermemiz lazım. Geldiğim günden beri, sahadan yönetici ve öğretmen arkadaşlarımızı ziyaret edip onlarla birlikte çalışıyoruz. 2018-2019 eğitim öğretim yılında gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” Dedi.

Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Sarı, ziyaretler kapsamında, yönetici ve personellerle bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
2018-2019 eğitim öğretim yıllı süreci içerisinde gayretli çalışmalardan dolayı yönetici ve personellere teşekkür eden Sarı, şöyle dedi:
“İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden öğretmen ve velilerimize değer vermek, güler yüzlü olmanız veli ve öğretmenlerimizin çıkarken mutlu bir şekilde evlerine ve okullarına gitmelerini sağlamak sizlerin bu etkisi ile gerçekleşecek.”
Toplantının ardından Sarı, Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı yüzme havuzu ve Mazıdağı Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Derik Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Sarı, ziyaretinde yönetici ve personel ile bir araya gelerek, değerlendirme toplantısı yaptı.
Öğretmenlere hak ettikleri ilgiyi göstermek için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını ifade eden Sarı, “Öğretmen taze ruhları işleyen ustadır. Nesiller yaratır, gönüller fetheder, Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sürecindeki gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.
Toplantının ardından, Derik Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet eden Sarı, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın