Jandarmadan Şehit ailelerine vefa

  • Haberin Tarihi: 12 Haziran 2015
  • Bu haber 1007 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Jandarmadan Şehit ailelerine vefa

Mardin İl Jandarma Komutanı Alaaddin Karsavuran ve Jandarma personeli Jandarmanın 176. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Şehit Aileleri onuruna yemek verdi.
Erdoba Elegance otelinde gerçekleştirilen organizasyona Vali Ömer Faruk Koçak, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel,Vali Yardımcıları Bahattin Çelik, Ali İkram Tuna, Ali Güldoğan, İl Jandarma Alay Komutanı Alaaddin Karsavuran, Emniyet Müdürü Lütfullah Uğur Pekcan Ve Şehit aileleri katıldı.
150 Şehit Ve Gazi ailesinin katıldığı yemek yaklaşık bir buçuk saat sürdü.
Organizasyonda konuşan İl Jandarma Alay Komutanı Alaaddin Karsavuran, Köklü tarihiyle Jandarma Genel Komutanlığı kuruluşundan günümüze kadar vatandaşlarımızın engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle ulusumuzun takdirini kazanmıştır. Geride bıraktığımız 176 yıllık bu geçmişte emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin sağlanması ve koruması görevleri esnasında binlerce evladını şehit veren kahraman bir teşkilatın mensupları olarak şehitlerimizin bizlere emaneti siz değerli ailelerimiz ile gazilerimizin her zaman yanında, yardımında ve hizmetinde olduğumuzu bu vesile ile bir kez daha ifade etmek istiyorum diye konuştu.

Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın