Kaçak operasyonları hız kesmiyor

  • Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2015
  • Bu haber 842 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kaçak operasyonları hız kesmiyor

Mardin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince “Kaçakçılık Olaylarının Önlenmesine ” yönelik sürdürülen çalışmalar Kapsamında 71,330 Paket Kaçak Sigara yakalandı. Olayla alakası bulunan 6 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.
Mardin emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Mardin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince “Kaçakçılık Olaylarının Önlenmesine ” yönelik sürdürülen çalışmalar neticesinde, Kızıltepe İlçesi İpekyolu üzerinde oluşturulan uygulama noktasına gelen ve durumundan şüphelenilerek durdurulan (01……..5) plaka sayılı araç içerisinde yapılan aramada;71,330 Paket Kaçak Sigara ele geçirilmiş olup yakalanan (6) şüpheli şahıs N.E (28), H.E (23), İ.D (64), O.B (26), F.M (35) ve R.B (28) hakkında yasal işlem yapılmıştır”

Mardinde 1.600 adet kaçak cep telefonu yakalandı
Mardin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince “Kaçakçılık Olaylarının Önlenmesine ” yönelik yapılan çalışmalar kapsamında oluşturulan uygulama noktasına takılan bir araç içerisinde .600 Adet Kaçak Cep Telefonu, 30 Adet Cep Telefonu Bataryası yakalandı.
olay ile ilgisi bulunan, 3 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.
Mardin Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Mardin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince “Kaçakçılık Olaylarının Önlenmesine ” yönelik sürdürülen çalışmalar neticesinde; 1.600 Adet Kaçak Cep Telefonu, 30 Adet Cep Telefonu Bataryası ele geçirilmiş olup yakalanan (3) şüpheli şahıs hakkında 5607 SKM suçundan yasal işlem yapılmıştır.
Kızıltepe İlçesi İpekyolu üzerinde oluşturulan uygulama noktasına gelen ve durumundan şüphelenilerek durdurulan (34……..9) plaka sayılı araç içerisinde yapılan aramada; 1.600 Adet Kaçak Cep Telefonu, 30 Adet Cep Telefonu Bataryası yakalanmış olup Olayla ilgisi bulunan S.D (36), R.E (19) ve B.D (36) isimli şahıslar hakkında 5607 SKM suçundan yasal işlem yapılmıştır.
Sağlıklı bir gelecek ve devletimizin menfaati için her türlü kaçakçılık olaylarını engelleme konusundaki mücadelemiz devam etmektedir.” denildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın