Kaymakam Türkmen Öğretmenlerle Bir araya geldi

  • Haberin Tarihi: 19 Kasım 2019
  • Bu haber 448 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kaymakam Türkmen Öğretmenlerle Bir araya geldi

Ömerli kaymakamı ilçedeki öğretmenlerle bir toplantı yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan, toplantıya ilçe milli eğitim müdür vekili Mehmet Baysalın selamlamasıyla başladı.
İlçe Kaymakamı Hamza Türkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Mehmet Baysal’ın de katıldığı toplantıda okullarda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.
Öğretmenlerden okullarındaki sorunlu öğrenciler ve velileri hakkında bilgiler alan Kaymakam Türkmen, öğretmenlerle sorunların çözümü konusunda fikir alış verişinde bulundu.
İki saat süren toplantıda; öğretmenler sorunlu öğrencilerin eğitim ve öğretimlerini devam ettirebilmeleri için yapılabilecek çalışmaları Kaymakam Türkmen Öğretmenler ile paylaştı.
Türkmen; Konuşmasında bugün Ömerlinin eğitim sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini masaya yatıracağımız. Bizim başarısız olduğumuz her bir şey ülkemize, milletimize, toplumumuza, ailemize, çocuklarımıza musallat oldu. Bizim eğitemediğimiz bireyler terörist oldu askerlerimizi polisimizi öğretmenlerimizi öldürdü. Uyuşturucu kaçakçısı oldu çocuklarımızı zehirledi. Trafik magandası oldu hamile kadınlarımıza saldırdı.

Türkmen; Kıymetli Arkadaşlar benim bir hayalim var. Sorunlarını silaha sarılarak, dağa çıkarak çözmeye çalışan nesillerin yok olduğu, sorunların çözümü için demokratik yöntemlerin kullandığı meclisler, bu meclislerde ülkesini daha ileriye taşıma amacı güden nesiller hayal ediyorum. Bütün başarılar bir hayalle başlar. Biz bu hayale inanmak zorundayız. Bunu bu topraklar için canını feda eden tüm şehitlerimiz adına, bize şanlı tarih bırakan aziz ecdadımız adına, âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) adına, bizi Kur’an-ı kerimle şereflendiren rabbimiz adına yapmalıyız. Öğretmen arkadaşlara ve idarecilerine teşekkür ederim dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın