Kaymakamı Gökpınar’dan Maske Denetimi

  • Haberin Tarihi: 9 Ekim 2020
  • Bu haber 1134 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kaymakamı Gökpınar’dan Maske Denetimi

Artuklu İlçe Kaymakamı Gökpınar, ilçede bulunan parkları gezdi, vatandaşlara maske dağıttı ve sorunlarını dinledi.
Mardin’in Artuklu İlçe Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, parkları gezdi, vatandaşları maske takmaları konusunda uyardı ve maske dağıttı. Kaymakam Gökpınar’a,İlçe Jandarma Komutanı Yrb Gökhan Tufan, İlçe Emniyet Müdürü Erhan Koç,İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Orhan Karaşin, İlçe Ekipler Amiri Tolga Tekin eşlik etti.
Artuklu İlçesinde Vaka sayısının azaldığına dikkat çeken Kaymakam Gökpınar, Maske, Sosyal Mesafe ve Hijyen’in Corona virüsüne karşı en etkili mücadele şekli olduğunu söyledi. Vatandaşların, parklarda maskelerini takmış ve sosyal mesafeye dikkat ettiklerini gözlemlediğini ifade eden Kaymakam Gökpınar “İlçemiz genelinde Corona vakasında ciddi bir azalma söz konusudur. Maske, Sosyal Mesafe ve Hijyen Corona için en etkili mücadele yönetimidir. İlçe merkezinde ve parklarda vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz, hem maskelerini veriyoruz hem de sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın maske ve sosyal mesafe hassasiyetlerini takdirle karşılıyoruz. Gözlemlerimiz Conona vakalarının hızla düşüşe geçtiğini gösteriyor.” Dedi
Kaymakam Gökpınar, maske dağıtımına devam edeceklerini hatırlatarak, vatandaşların maske, sosyal mesafe ve hijyen önlemlerine olan hassasiyetlerini sürdürmeleri çağrısında bulundu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın