“Kayserispor ile çok güzel bir dostluk köprüsü kurduk”

  • Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2019
  • Bu haber 1359 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Kayserispor ile çok güzel bir dostluk  köprüsü kurduk”

Mardin Büyükşehir Başakspor U16 alt yapı futbolcuları seçilmelere katılmak üzere Kayserispor teknik direktör Hikmet Karaman’ın davetlisi olarak Kayseri’ye gitti.
Mardin Büyükşehir Başakspor alt yapı teknik sorumlusu Faris Çalbay eşliğinde oluşan 8 kişilik futbolcu Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karamanı ve sporcuları ziyaret eti. Tesislerde Kayserispor’un yıldız futbolcuları ile tanışma imkanı bulan Başakspor’lu futbolcular 2 gün boyunca Kayserispor’un antremanlarını yerinde izledi.
Mardin Büyükşehir Başakspor alt yapı teknik sorumlusu Faris Çalbay, Mardin Valisi Mustafa Yaman’ın desteği ile kurulan Başakspor geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi. Kayseri Teknik Direktörü Hikmet Karaman’ın davetlisi olarak Kayseri’ye gittiklerini belirten Çalbay, “Kayserispor ile çok güzel bir dostluk köprüsü kurduk. Her zaman Kayserispor kapısının Mardinli gençlerimize acık olduğunu bize ilettiler. Hikmet hoca gibi değerli bir insanı tanımaya vesile olduk. Bizlere gösterdiği ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederim. Futbolcularımız orada abilerinden çok büyük şeyler öğrendi. Kayserispor seçmelerine U16 dan 8 futbolcu götürdük. 2 sporcuyu beğendiler. Ama Ocak ayında tekrar gönderecem çok iyi karşılandık. 2 gün boyunca hocalar tarafından çok iyi karşılanıp çok iyi bir dostluk kurduk. Ocak ayında Kayserispor U16 takımı ile hazırlık maçı yapacağız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın