40 Çifte Toplu Nikah Töreni

  • Haberin Tarihi: 21 Mayıs 2015
  • Bu haber 1621 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
40 Çifte Toplu Nikah Töreni

Mardin’de 3.’sü düzenlenen toplu nikah töreni kapsamında kırk çift dünya evine girdi.
Mardin Valiliği ve Çok Amaçlı Toplum Merkezi, İstasyon (ÇATOM)’un beraber organize ettiği organizasyonda, çoğu imam nikahlı olup ta Maddi durumu iyi olmayan kırk çift için toplu nikah töreni yapıldı.
Movapark düğün salonundaki toplu nikah törenine Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil Ersöz, Mardin Müftüsü Dursun Ali Coşkun ve Mardin Büyükşehir belediyesinden nikah memuru katıldı.
Aralarında Çocuk sahibi de olan çiftler dans ederek ve halay çekerek evlenmenin mutluluğunu yaşadı.
Nikah defterini imzalayan çiftlere Mardin Valiliği tarafından altın takıldı. Çiftler daha sonra toplu fotoğraf çektirdi.
Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil Ersöz: Çok ta güzel bir gün olmuş.İnşallah buradaki güzellik bütün hayatımızın güzelliği olur. Hayatımız hep güzellikler içinde geçer hep beraber. Çiftlerin de atacakları imzalar bugün inşallah hayatlarında bambaşka bir sayfa açar.
Evindar ve Halil Taş Çifti: Başta Belediyemiz olmak üzere Vali Beye bize yardımcı olan herkese yardımcı oldukları için onlara teşekkür ediyoruz. Mutluyuz. Çocuk Sahibi De Olan Taş Çifti: Ya çocuk başkadır candır. Sevinçli oluyor bir insan, çocuğu olduğu zaman. Güzel bir duygudur. Güzel yanı budur yani.
Ceylan Ekin: Bir aydır hazırlıklarımız başladı tabi ki. ilk önce ölçülerden başladık gelinlik vesaire şeylerden. Mutluyuz bugün nikahımız var çok mutluyuz. Herkese çok teşekkür ediyoruz bu arada. Mutlu günümüzdür işte eşimle beraber. Mutlu bir anımız işte herkese tavsiye ediyorum. Herkese teşekkür ediyorum.

Vehhap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın