Kırsaldaki öğrencilere atkı, bere ve eldiven

  • Haberin Tarihi: 14 Ocak 2020
  • Bu haber 152 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kırsaldaki öğrencilere atkı,  bere ve eldiven

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kırsal mahallelerdeki öğrencilere atkı, bere ve eldiven dağıtıldı.
Mardinmasa ekipleri, “Minik Eller Üşümesin Projesi” kapsamında kırsal mahallelerde okuyan öğrencilerin soğuktan etkilenmemesi için atkı, bere ve eldiven dağıtıyor.
Bu kapsamda ekipler, Derik ilçesi Ahmetli ve Hayırlı mahallelerindeki minik öğrencileri ziyaret ederek, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın hediye olarak gönderdiği atkı, bere ve eldivenleri dağıttı.
Minik öğrenciler mutluluk yaşarken, Vali Yaman’a teşekkür etti.
Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, Minik Eller Üşümesin Projesiyle kırsal mahallelerdeki öğrencilere atkı, bere ve eldiven hediye etmeye başladıklarını belirtti.
Şehir genelinde çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmamak için gece gündüz demeden çalışmalara hız verdiklerini söyleyen Yaman, “ Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığımıza bağlı mardinmasa birimimizle hayata geçirdiğimiz 38 Sosyal Sorumluluk Projesi ile şehir genelindeki hemşehrilerimizin gönüllerine dokunuyoruz. Soğuk kış gününde minik öğrencilerimizi ısıtan Minik Eller Üşümesin Projesi kapsamında atkı, bere ve eldivenden oluşan hediye paketini çocuklarımıza ulaştırıyoruz. Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluklarını görünce bizimde mutluluğumuz ve sevincimiz artıyor. Öğrencilerimiz her şeyin en güzeline layık. Belediyemizin imkanlarını onlar için kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın