Kızıltepe Belediyesinde Operasyon: 4 gözaltı

  • Haberin Tarihi: 24 Kasım 2016
  • Bu haber 983 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Kızıltepe Belediyesinde Operasyon: 4 gözaltı

Kızıltepe İlçe Belediye binasına sabah erken saatlerde operasyon düzenlendi. Ekiplerin belediyede arama çalışmaları sürüyor.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şube ekipleri tarafından sabahın erken saatlerinde Kızıltepe İlçe Belediyesi´ne operasyon düzenlendi. Kızıltepe ilçe merkezinde gelen özel harekat polisleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Daha sonra olay yerine gelen çok sayıda Terörle Mücadele ekipleri belediye binasına girdi. Kızıltepe belediyesinde aramalar sürüyor.
Daha önce kanun hükmünde kararname ile önce Dargeçit, Nusaybin, Derik ve Mazıdağı belediyelerine kayyum atanmıştı. Daha sonra da Mardin Büyükşehir Belediyesi ve merkez ilçe olan Artuklu belediyesine de kayyum atanmıştı.

4 kişi Gözaltına alındı
Kızıltepe ilçe belediye binasına düzenlenen operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele ekipleri tarafından sabahın erken saatlerinde Kızıltepe belediye binasına düzenlenen operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

Edinilen Bilgilere Göre, Belediyeye yapılan operasyon kapsamında ilk belirlemelere göre Belediyenin Yazı İşleri Müdürü, Fen İşleri Müdürü, Sosyal İşleri Müdürü ve Temizlik İşleri Müdürleri gözaltına alındı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın