Mardin emniyetinde görev değişimi

  • Haberin Tarihi: 27 Eylül 2019
  • Bu haber 2954 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardin emniyetinde görev değişimi

Mardin Emniyet Müdürlüğüne atanan Hakan Çetinkaya resmi olarak görevine başladı.
Mardin’de 5 yıldır İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Hasan Onar, Balıkesir’e tayinin çıkmasının ardından görevini Muğla’dan Mardin’e tayin olan Hakan Çetinkaya’ya törenle teslim etti.
Onar, yeni Emniyet Müdürü Çetinkaya’ya başarılar dileyerek mesai arkadaşlarına ve Mardinli vatandaşlara görev süreci boyunca gösterdikleri destek için teşekkür etti.
Mardin İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törende emniyet personeli duygu dolu anlar yaşarken Onar personelden helallik isteyerek yeni görev yerine uğurlandı.
Mardin İl Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Hakan Çetinkaya Mardin’de huzurun ve güvenin temini için gece gündüz çalışacaklarını ifade ederek Hasan Onar’a Mardin’de gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Mardin’den Balıkesir’e tayini çıkan Emniyet Müdürü Hasan Onar Mardin’de huzur ve güven’in sağlanması için görev süresi boyunca gece gündüz İçişleri bakanlığı, Mardin valisi Mustafa Yaman ve ve güvenlik güçleri ile birlikte Mardin’de huzur ortamı için emek verdiklerini belirterek “ Birlikte ifa ettiğimiz bu kutsal ve uzun nöbette göstermiş olduğunuz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı emniyet teşkilatımızda görev alan personellerimize, vatandaşlarımıza cefakâr ve fedakâr ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı ömürler dilerim. Ayrıca bu kutsal görevi yaptığım süre içerisinde verdikleri destekten dolayı kıymetli Mardinli Hemşerilerime çok teşekkür ederim. Yakın zamanda Şehit olan Özel Harekat Şube Müdürümüz Tufan Kansuva ve bu vatan için toprağa düşen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.
Görev değişiminin ardından Emniyet müdürlüğü önünde düzenlenen resmi tören ile Hakan Çetinkaya yeni görevine başlamış oldu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın