Mardin Fosfatspor Kampa girdi

  • Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2020
  • Bu haber 919 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardin Fosfatspor Kampa girdi

Bölgesel Amatör Lig’den (BAL) 3. lige çıkmaya hak kazanan Mardin Büyükşehir Başak Spor’u devralan Mardin Fosfatspor’un birinci etap kampı Mardin’de başladı.
Teknik direktörlüğe getirilen Cevdet Uzunköprü’nün istekleri doğrultusunda transferlere başlayan Mardin fosfatspor takımı, 21 Kasım Şehir Stadyumunda kampa girdi.
Sıfırdan bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyleyen Uzunköprü, çok kaliteli futbolcular ile görüştüklerini dile getirerek, Mardin’e yakışır bir ekip oluşturacaklarını söyledi. Uzunköprü, ”Transferlerimizi şimdi açıklamak istemiyorum ama ilerde zaten herkes öğrenecek” dedi.
Mardin Fosfatspor’un teknik patronu Cevdet Uzunköprü ilk etap kampın başarılı geçtiğini söyleyerek açıklamalarına şu şekilde devam etti; “Şu anda 19-20 kişiyle kampımızın ilk etabı devam ediyor. 2. Lig, 3. Lig hatta 1. Ligden bile üst düzey futbolcular ile temas halindeyiz.
Bugün üç transfer gerçekleştirdik. Çaykur Rizespor’dan aldığımız Oğuzhan’ın lige damga vuracağı kanaatindeyim. Konya’dan Gümüşhane’den de kaliteli kanat futbolcuları bakıyoruz. Özellikle santrafor ve kalecimiz nokta transfer olacak. Bu liglerin en iyi, savaşan, koşan ve mücadele eden futbolcularından oluşan bir takım kuracağız. Mardin çok üst düzey ligleri hak ediyor. 17 yıl sonra tekrar Mardin Sporun başında olmak çok güzel bir duygu. Yaptığımız bütün çalışmalar Mardin Sporun başarısı için. Aynı

zamanda Mardin sporun eski
Futbolcuları olan Serdal ve Bülent şu anda benim yardımcı hocalığımı üstleniyorlar. Mardin’i çok iyi tanıyan bu ekiple başarılı işler yapacağımızı belirtmek istiyorum. Taraftarımız bize güvensin onları İnşallah mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın