Mardin Fosfatspor Tokat Maçına Hazır

  • Haberin Tarihi: 18 Eylül 2020
  • Bu haber 162 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardin Fosfatspor Tokat Maçına Hazır

Mardin Fosfatspor Afyon kampında hazırlıklarını tamamlayarak şehre döndü. Pazar günü saat 15’te Tokatspor ile 21 Kasım şehir stadında ilk maçı karşılaşmasını yapacak olan kırmızı-lacivertli takım son hazırlıklarını çift kale idmanı ile tamamladı. Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, mütevazi bir bütçe ile koşan, yüreğini ortaya koyan genç bir kadro hazırladıklarını söyledi.


11 YIL SONRA GELEN FIRSAT
Mardin Fosfatspor’un uzun bir aradan sonra profesyonel lig ile yeniden buluştuğuna dikkat çeken Teknik Direktör Uzunköprü, bu buluşmanın iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Teknik adam Uzunköprü,” Mardin takımı 11 yıl aradan sonra yeniden profesyonel lig ile buluştu. Takımı kurarken, sahada mücadele eden, koşan, rakip takıma baskı kuran, yorulmayan ve istikbal vadeden bir ekip oluşturmaya özen gösterdik. Afyon Kampında hazırlık maçlarımızda doğru bir transfer ve ekip oluşturduğumuzdan emin olduk” Dedi

LİGE GALİBİYETLE BAŞLAMAYI HEDEFLİYOR
Kurdukları genç ekip ile rakiplerinin korkulu rüyası olacaklarının altını çizen Teknik Direktör Uzunköprü, “Her bölgeden sporcumuz var. Genç, dinamik, formasını terleten ve deneyimi olan sporcularımız var. Tokatsporu yenerek moral bulmak ve taraftarımızın gönlünü kazanmak istiyoruz”.

TARAFTARLARIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR
Mardin’de profesyonel lig?de top koşturan bir takım özlemi olduğunu hatırlatan Uzunköprü, “Uzun bir aradan sonra Şehir ve taraftar profesyonel takıma kavuştu. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.
Teknik Direktör Uzunköprü, ileriki dönemde, genç ekibe deneyimleri ile güç katacak abi sporculara da ihtiyaç olabileceğiniz sözlerine ekledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın