Mardinli kuaförün hedefi büyük

  • Haberin Tarihi: 15 Şubat 2020
  • Bu haber 544 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardinli kuaförün hedefi büyük

4 – 5 Nisan 2020 tarihlerinde İtalya’nın Roma kentinde düzenlenecek olan Dünya Kuaförler Yarışmasına  Mardin’in Yeşilli ilçesi doğumlu Kuaför Emrah Bilen, Nisan ayında İtalya’nın Roma kentinde yapılacak yarışmaya Türkiye’den katılacak

Avrupa’da Türkiye ve Mardin’i temsil edeceği için çok mutlu olduğunu  ve gurur duyduğunu dile getiren Mardinli kuaför ve saç tasarım uzmanı Emrah Bilen, 33 ülkeden profesyonel kuaförlerin katılacağı yarışmada ekip olarak hedeflerinin Dünya birinciliği olduğunu söyledi.

 Bilen bu zorlu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese minnettar olduğunu ifade etti. 

Saç tasarım uzmanı Bilen, “7 yıla tekabül eden bu sürede kuaförlük mesleğini öncelikle inanarak, severek ve azimle çalışarak icra ediyorum. EURO CUP Türkiye Temsilcisi olarak bu yarışmaya  Nisan ayında İtalya’nın Roma kentinde  katılacağız. Amacımız tabii ki işimizi hakkıyla ve tam anlamıyla yapmaktır. Elimizden gelenin en iyisini yapmak en temel gayemizdir. Ayrıca  bu yarışmaya  ekip olarak katılacağımızdan  belli yerlerden belirli destekleri beklemiyor  değiliz, Onların da ellerinden geleni yapacaklarından şüphemiz yok . Şimdiden bizleri destekleyen ve yanımızda bulunup bizlerle bu yola çıkan maddi e manevi yardımcımız olan  herkese teşekkür ediyoruz. Ülkemiz adına en iyisinin olması dileğiyle ” Dedi .

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın