“Ulaşılabilir bir vekil olacağım”

 • Haberin Tarihi: 28 Mayıs 2015
 • Bu haber 963 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
“Ulaşılabilir bir vekil olacağım”

Kabala Beldesinde Belediye Başkanlığı döneminde, beldenin altyapı ve üst yapı sorunlarını çözüme kavuşturan İşadamı Şakir Nuhoğlu, bundan sonra Mecliste, Mardin’e ve Mardinlilere hizmet etmek istediğini söyledi.
Herkesin doğup büyüdüğü, hayat bulduğu topraklara ve birlikte büyüdüğü insanlara hizmet etme ihtiyacı duyması gerektiğine vurgu yapan Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Şakir Nuhoğlu, “Ben bu şehirde doğdum, bu şehirde büyüdüm, bu şehirde aile kurdum. Hayallerimi gerçekleştirdiğim Mardin için, şimdi yepyeni hayallerim var. Yeni Mardin için gelin birlikte bir hayal kuralım ve bu hayali gerçeğe dönüştürelim. Bu hayal Mardin’in daha iyi bir eğitime kavuşturulması hayalidir. Bu hayal Mardin’de istihdam alanlarının yaygınlaştırılması hayalidir. Bu hayal daha yeşil, daha yaşanılır bir Mardin Hayalidir. Bu hayal dillerin, dinlerin, ırkların kardeşçe Mardin’de yaşamaya devam ettirilmesi hayalidir.” Dedi.
Bağımsız aday Nuhoğlu Meclise gitmesi durumunda, her Mardinlinin her zaman kendisine ulaşabileceğini hatırlatarak “Telefonlarımız Ankara’da hep açık kalacak. Mardinlilerin Ankara’daki yeni adresi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz söz verdik mi yapıyoruz. Dostluklarımız iş bitinceye kadar değildir. Arkadaşlarımız, dostlarımız yarı yolda bırakma gibi bir sorumsuzluk bize ters gelir “ şeklinde konuştu.
Bağımsız Milletvekili Şakir Nuhoğlu, “Milletvekilliğim, Mardin’e ve Mardinlilere hayırlı ve yararlı olacaksa olsun, zararlı olacaksa kısmet olmasın.” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • adil
  28 Mayıs 2015 19:17

  biz halk olarak insanların eskiden köle olarak alınıp satılırken şimdilerde oylarının alınıp satılmayacağı ve korku sindirme politikalarıyla karşı karşıya kalmayacağı HÜR VE ADİL bir mardin istiyoruz .azınlıkların oyun ayaklarından emin bir mardin istiyoruz. 24 saat değil 365gün çarpı 24 saat açık olsa ilaç niyetine OY yok……………………

Bir Yorum Yazın