Mardinspor yönetimi el değiştirdi

  • Haberin Tarihi: 25 Kasım 2016
  • Bu haber 1013 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardinspor yönetimi el değiştirdi

Yönetimi el değiştiren Mardin47sporda yeni yönetici ve idareciler Kulüp binasında bir araya gelerek başarı mesajları verdi.
Mehmet Dağ’dan boşalan koltuğa geçen yeni Başkan Halit Atay güçlü yönetimiyle takımı şahlandıracağını söyledi.
Kulüp Binasında Gazeteciler ile bir araya gelen yeni yönetim Mardin’e yakışır bir marka oluşturacaklarını ve tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.
Kulübün yeni başkanı Halit Atay olurken yeni yönetimde , As Başkanlığa Murtaza İnan, 2. Başkanlığa Hıdır Demirkale, Futbol Şube Sorumluluğuna İrfan Zeyneloğlu, Saymanlığa Ferhan Çalhan, Basın Sözcülüğüne Hıdır Babayiğit, Genel Kaptanlığa Beşir Çamurdaş getirildi ve Süleyman Tepe yönetici oldu.
Kulübün Yeni Başkanı Halit Atay, Bizden önce Mardin sporda başkanlık yapan ve bugüne kadar kulübe yaptığı katkılarından dolayı Mehmet Dağ’a teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır, Biz bu bayrağı arkadaşımızdan devr aldık. Yönetime katılan birbirinden değerli arkadaşlarız ile Mardinsporu özlenen ve hak ettiği konuma getirmek için tüm çabamız ile uğraş vereceğiz. Bu Takım Mardin’de yaşayan başta Kürdün, Türkün, Arap’ın, Süryanilerin ve herkesin takımıdır, Bu takım birlikteliği temsil ederek hak ettiği üst liglerde boy gösterecek. Biz bu ambiansı yaratmak için buradayız. Başta taraftarlarımız olmak üzere herkesin desteğini bekliyoruz diye konuştu.
As Başkanlığa Murtaza İnan ise Bizim bir amacımız var buda başarılı oyunumuz ile taraftarlarımızı stadyuma çekmek. İyi oyunumuz zaten ortada şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum. Yapacağımız projeler ile bu takımı önce 3. lige ardından da üst liglere çıkaracağız. Bu şehre deplasmana gelecek taraftarların hem ekonomik hem de sosyal yönden Mardin’imize yararı dokunacaktır. Bu takım halkın takımı olacak, herkesi bağrına basacak ve çok yakın zamanda adından başarıları ile sıkça söz ettirecekler dedi.
Kulübün Genel Kaptanı Beşir Çamurdaş da, Ben inanıyorum ki bu ekip çok başarılı işlere imza atacak.
Nasıl ki 90 yıllarda bu şehirde Kürt, Türk, Arap, Süryani ve Ermeni bir arada maç izleyip stadı hınca hınç doldurmuş ise bu özlenen tabloyu yeni yönetim oluşturacak. Umutluyuz çünkü bu takım grubunda namağlup lider. Sezon sonuna kadar bu başarımızı sürdürüp inşallah şampiyon olacağız dedi.

Futbol Şube Sorumluluğuna İrfan Zeyneloğlu da, Bu sezon Yeni başkanımız ile yöneticimiz, teknik heyetimiz, futbolcumuz hatta masörümüz ile elimizi taşın altına koydu. Bölge futbolunu çok iyi biliyor ve takip ediyoruz. İyi bir takım kurduk başarısı şimdiden dillerde. Mardinspor halkın takımıdır ve en kısa zamanda hak ettiği yere gelecektir. Taraftarımız bize güvensin şampiyonlık yakın diye konuştu.
Açıklama sonunda Tribün liderleri yönetime takım atkısı hediye etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın