MARGENÇ’in haklı gururu

  • Haberin Tarihi: 15 Aralık 2015
  • Bu haber 898 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MARGENÇ’in haklı gururu

Adana’da yapılan Türkiye Gençler Grup yarışmalarında MARGENÇ Masa Tenisi takımı hem erkeklerde hem bayanlarda dereceye girerek Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı.

Minik ve yıldız kategorilerinden sonra Gençler kategorisinde hem erkeklerde hem bayanlarda MARGENÇ Masa Tenisi takımı adını Türkiye finallerine yazdırmayı başardı.

Mardin Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Hadi Çomaktekin, “Türkiye Gençler Grup müsabakalarında takımlarımız büyük başarı göstererek Türkiye Finallerine kaldı. Masa Tenisinde İlimizin çok iyi başarılara imza atacağına ve Türkiye finallerinde aynı başarıyı elde edeceğimize gönülden inanıyorum, antrenörlerimizi ve sporcularımızı tebrik ediyorum başarılarının devamı diliyorum” dedi.

Mardin Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Masa Tenisi Antrenörü İzzettin Atasever, “Bunu Türkiye’de sadece 4 takımın gerçekleştirebildiğini bunlardan bir tanesinin de MARGENÇ Masa Tenisi takımımızdır. Bu bizim adımıza büyük gurur verici, Masa Tenisinde Türkiye’de en iyiler arasında olduğumuzu gösteriyor.”dedi

Atasever, Her gün düzenli olarak antrenman yaptıklarını ve Mardin’den daha çok Milli sporcu çıkarmak istediklerini belirterek; Bizlere bu imkânları sunan ve her daim destek veren İl Müdürümüz sayın Hadi Çomaktekin’e ve Adana’da ilgilerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen ve moral kaynağı olan  doktor Nureddin Özdener’e Masa Tenisi camiası adına teşekkür ediyoruz. şeklinde duygularını ifade etti.

2

1

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın