Minik Ecrin’den Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

  • Haberin Tarihi: 23 Mayıs 2020
  • Bu haber 961 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Minik Ecrin’den Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Mardinli Minik masa tenisçi Ecrin Atasever Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Masa Tenisi oynayalım çağrısı yapıp bir anda gündeme oturdu. Minik Ecrin hem antrenörü aynı zamanda babası olan Masa Tenisi Milli antrenör İzzettin Atasever ile birlikte Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Şehmus Sümer’i makamında ziyaret ettiler,

Çeşitli hediyeler verilerek minik Ecrini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Sümer, çalışmalarında başarılar diledi.

Minik masa tenisçi Ecrin’e Mardin’imizi ve Ülkemizi en güzel şekilde temsil etmesi temennisinde bulunan il müdürü Sümer, bundan sonra da desteklerinin devam edeceğini söyledi. Minik Ecrin de başarılı olacağının sözünü verdi.
Antrenör İzzettin Atasever, il milli eğitim müdürümüz sayın Şehmus Sümer’i kızımla beraber makamında ziyaret ettik. yakın ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz, tüm dünyayı olumsuz etkileyen Covid19 virüsü tabiki ilimizi ve dolayısıyla öğrencilerimizi de olumsuz etkiledi. Ama bu zor günlerin de çok yakında üstesinden geleceğimizi ve bu virüsü yeneceğimize tam inanıyorum. Yeter ki tavsiyelere ve uyarılara uyalım. Güzel günler yakındır.dedi.

Antrenör Atasever, Mardin’deki öğrencilerimizin sportif başarısı için her şeylerini ortaya koyacaklarını sözünü verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın