MÜSİAD Mardin Şubesinden Gazetemize ziyaret

  • Haberin Tarihi: 24 Haziran 2015
  • Bu haber 1075 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MÜSİAD Mardin Şubesinden Gazetemize ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Mardin Şubesi başkan ve ekibi gazetemizi ziyaret etti.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Mardin Şubesi Başkanı Nurettin Kasap ve Başkan yardımcısı Şehmus Yusufoğlu gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi ve aynı zamanda MÜSİAD üyesi olan Rıdvan Fidan ile bir müddet sohbet etti.
Yaklaşık bir saat kadar süren görüşmede gündeme yönelik konular konuşuldu.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Mardin Şubesi Başkanı Nurettin Kasap, Çözüm süreci olmadan hiçbir koalisyon hükemetinin başarılı olamayacağını belirtti.
Başkan Kasap, bugün İletişim Gaztesi sahibi ve aynı zamanda üyemiz olan Rıdvan beyi ziyaret ettik. Ramazanda ziyaretlerin dinimizde de önem arz ediyor. Böylelikle bu önemli görevimizi de yerine getirdik. Ben yerel basının güçlendirmesin-den yanayım, kamuoyunu bilgilendirmekle yükümlü olan Mardin basını ve yerel gazetelere destek verilmeli açıklamalarında bulundu.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MÜSİAD’ın bu nazik ziyareti bizleri fazlasıyla sevindirdi. Mardin’de yatırımın lokomotifi konumunda bulunan MÜSİAD”ın Mardin’e daha fazla yatırım yapmasını ve işsizlik oranını düşürmesini temenni ediyoruz.Mardin için çok önemli işlere imza atan MÜSİAD’ıN çok daha güzel işlere mza atacağından şüphemiz olmamakla beraber Başkan Nurettin bey ve ekibine inancımız tam diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın