‘Artukbey’ Mardin’in gururu oldu

  • Haberin Tarihi: 19 Ekim 2015
  • Bu haber 2250 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
‘Artukbey’ Mardin’in gururu oldu

Gaziantep Medya Platformu tarafından her yıl düzenlenen marka ödül törenine Doğu ve Güneydoğu bölgesinden bir çok firma katıldı.
Gaziantep Şehit Kamil Kongre Merkezinde düzenlenen Marka Ödülleri programında Mardin’in yükselen değeri Artukbey firması layık görüldü.
Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödül töreninde Mardin’den katılım hakkı kazanıp ödül alan Artukbey firması adına Tacettin Yertüm Mardin’in gururu oldu.
Düzenlenen törene Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Genel Başkan yardımcı Abdurrahim Gül, MHP Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, bölgede üretim yapan marka firma yönetici ve temsilcileriyle çok sayıda davetli katıldı.
Gaziantep’te düzenlenen ödül töreninde Artukbey Firmasına destek olmak amacıyla, Mardin’den Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, Basın İlan Kurumu Mardin Şube Müdürü Adnan Günbegi, – TRT Haber Mardin Temsilcisi Vehap Erdoğan, Kızıltepe TRT Temsilcisi İbrahim Aydoğan ve Anadolu Ajansı Mardin Muhabiri Mehmet Çalık’da hazır bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, yaptığı konuşmada marka olma yolunda Gaziantep´in 7. Sırada yer aldığını marka şehir olma yolunda destek veren yatırımcılara teşekkür etti.
MHP Milletvekili Prof Dr. Özdağ, Türkiye´nin dış ve Suriye politikasını eleştirince Belediye Başkanı Şahin tekrar söz alarak, “ Türkiye´nin kalkınmasını ve siyasi iktidarın kalkınmasını istiyorsunuz. Neden masadan kalkıyorsunuz” deyince salonda kısa süreli gerginlik yaşandı. Arka masalardan yuhalama sesleri duyuldu.
Tören ödül alan işadamlarının fotoğraf çektirmesiyle son buldu.
Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın