Öğrencilerden güvenlik güçlerine salep ikramı

  • Haberin Tarihi: 17 Aralık 2016
  • Bu haber 726 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Öğrencilerden güvenlik güçlerine salep ikramı

Mardin’de, İstanbul’daki terör saldırısına tepki gösteren öğrenciler, güvenlik güçlerine salep ikramında bulundu.
Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinde faaliyet yürüten bir grup üniversite öğrencisi, polis noktalarını ziyaret ederek, görevli polislere salep ve çikolata ikram etti.
Ziyaretlerde öğrenciler, terör saldırısında şehit olan güvenlik güçleri için dua edip, başsağlığı diledi.
Mardin Gençlik Merkezi Müdürü Yusuf Dağ, taziye ve destek olmak amacıyla emniyet görevlilerini ziyaret ettiklerini söyledi.
Her zaman için güvenlik güçlerinin yanlarında olduklarını belirten Dağ, şöyle devam etti: “Dualarımız her zaman yaz kış gece ve gündüz, bu ülke için çalışan güvenlik güçlerimizin yanındadır. Bizler her zaman için polisimizin yanındayız. Polisimizin acısı bizim acımızdır. Hepimiz polisiz.”
Mardin Artuklu Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü öğrencisi Faysal Tuğrul da her zaman güvenlik güçlerine duacı olduklarını kaydederek, “Terör saldırıları bizi hiçbir zaman bölemeyecek. Aksine bizler, polisimiz, askerimiz ve vatandaşlarımız olarak daha da çok kenetleneceğiz.” diye konuştu.
Öğrencilerin ziyaretinden memnuniyet duyan güvenlik güçleri, güzel ve anlamlı desteklerinden dolayı öğrencilere teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın