Ömerli’nin ilk kadın Mal Müdürü Altıntaş göreve başladı

  • Haberin Tarihi: 20 Eylül 2019
  • Bu haber 458 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ömerli’nin ilk kadın Mal Müdürü Altıntaş göreve başladı

Ömerli ilçesine atanan Mal Müdürü Sevtap Altıntaş görevine başladı.

     Ömerli ilçesinde bir süredir Mal Müdürlüğü görevini geçici olarak yürütmekte bulunan Yavuz Altundağ’ın Yerine,  2018 yılından bu yana Dargeçit ilçesinde görev yapmış olan Sevtap Altıntaş atandı.  Mardin doğumlu olan Sevtap Altıntaş, sırasıyla İşletme ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde tamamladığı yüksek eğitiminin ardından 1998 yılında Maliye Bakanlığı bünyesinde göreve başladı. 2009 yılından itibaren sırasıyla Demirözü (Bayburt), Sivaslı (Uşak) gibi Türkiye’nin farklı bölgelerinde ilçelerde Mal Müdürü olarak görev aldı. Altınaş’ın aynı zamanda 2014 yılından bu yana annelik vazifesini yürütüyor.

     Ömerli ilçesine atanan Altıntaş; önceki görev yerlerinde olduğu gibi Ömerlide de görev süresi içerisinde insan odaklı bir hizmet içinde olacaklarını belirtirken; en kısa sürede görev alanında bulunan mükellefleri ziyaret ederek mükelleflerin sıkıntılarını dinleyip yardımcı olmaya çalışacağını dile getirdi.

Altıntaş sözlerine şöyle devam etti: “Devletimiz ve milletimiz için verimli hizmetler yapmak için buradayız. İlçemizde bulunan mesai arkadaşlarımızla birlikte görevimizi en iyi şekilde yapamaya çalışacağız. Bu toprakların insanı, Mardinli biri olarak Ömerlinin Mardin’in en güzel ilçelerinden biri ve her zamanki gibi çok şirin” Dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın