Özgün Bilgi İlkokulunda Okuma Bayramı

  • Haberin Tarihi: 10 Nisan 2019
  • Bu haber 1085 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Özgün Bilgi  İlkokulunda  Okuma Bayramı

Ankara, Gölbaşı İlçesinde bulunan Özgün Bilgi İlkokulu, okumayı çözen birinci sınıf öğrencileri için “Okuma Bayramı” düzenlendi.
Gölbaşı İlçesinde bulunan, Özgün Bilgi İlkokulu yöneticileri, okumayı çözen birinci sınıf öğrencileri için okuma bayramı düzenledi. Okuma bayramı etkinlikleri kapsamında öğrenci velilerine yemek verildi.
Kurucu Müdürlerin de katıldığı okuma bayramı etkinliğine, okumayı çözen çocukların sergiledik mini tiyatro gösterimi ve okudukları şiirlerle damgalarını vurdu. Ortaokul Müdürü Ertuğrul Diker ve İlkokul Müdürü Yurdanur Diker, velilerle tek tek ilgilendi. Etkinlikte konuşan İlkokul Müdürü Yurdanur Diker, çocukları geleceğin Türkiye´sini yönetmeye dönük hazırladıklarını, alanında başarılı ve iddialı bir kadro ile eğitim hizmeti verdiklerini söyledi.

Küçük Ceylin Cadı Rolünde
Gazeteci Mehmet Çelik’in torunu Zeynep Ceylin Daşdelen, oynadığı cadı rolü ile arkadaşlarının ve velilerin beğenisini topladı.
Sınıf öğretmen Aynur Kocaağa, bir öğretmenin en güzel anılarından birini yaşadığına dikkat çekerek, okumayı çözen öğrencileriyle gurur duyduğunu söyledi.
Öğrencilerin sergiledikleri, Pamuk Prenses ve 7 cüceler oyununun ardından, istiklal marşının 12 kıtasını okumaları ve sportif hareketlerini, veliler ayakta alkışladı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın