Sadık künefe’den sağlık çalışanlarına tatlı ikramı

  • Haberin Tarihi: 23 Mart 2020
  • Bu haber 176 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sadık künefe’den sağlık çalışanlarına tatlı ikramı

Mardin’de faaliyetlerini sürdüren Sadık künefe, sağlık çalışanlarına desteğini tatlı ikram ederek gösterdi.

Bölge illerinde olduğu gibi Mardin’de de faaliyetlerini sürdüren Sadık Künefe’nin sahibi işadamı Sadık Bural, Koronavirüs salgını nedeniyle yoğun çalışma temposu içinde zor ve yorgun günler geçiren sağlık çalışanlarına künefe ikramında bulunarak destek oldu.

Mardin Devlet Hastanesi’nde öğle mesaisi arasında hastane yemekhanesinde yemek yiyen bin 100 personele Sadık Künefe’nin spesiyal tatlı çeşitlerinden ikramda bulunan işadamı Sadık Bural, toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyledi.

Salgın nedeniyle zor günler geçiren sağlık çalışanlarının görevlerini fazlasıyla yerine getirdiğini kaydeden Bural, “Bütün dünyayı etkisi altına alınan Koronavirüs salgını ülkemizde de etkisini hissettiriyor. Küresel bir salgın olan bu hastalıkla mücadelede sağlık çalışanlarımız, kendi sağlıklarını görmezden gelerek, yorgun bedenlerine aldırış etmeden çalışıyorlar. Bizler de sosyal sorumluluk projemiz kapsamında sağlık çalışanlarımızın hem ağzını tatlandırmak, hem de çalışma motivasyonlarına bir nebze de olsa destek olmak için 1100 sağlık çalışanımıza tatlı ikram ettik. Böylelikle sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk.” Dedi

Mardin Devlet Hastanesi Müdürü Cebrail Kösen ise, Sadık künefe çalışanları ve sahibi Sadık Bural’a göstermiş oldukları nezaketten ve destekten ötürü teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın