Sağlıkspor Kadın Hentbol Takımından Başkan Tutaşı’ya ziyaret

  • Haberin Tarihi: 5 Aralık 2019
  • Bu haber 1575 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sağlıkspor Kadın Hentbol  Takımından Başkan Tutaşı’ya ziyaret

Artuklu Belediye Başkanı A.Kadir Tutaşı, Sağlıkspor Kadın Hentbol Takımı “Tarihi şehrin vizyonunu zenginleştiriyor” dedi.
Mardin 1947 Saplıkspor Kadın Hentbol Takımı Sporcu ve Yöneticileri, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı´yı makamında ziyaret etti. Başarılı Hizmetleri ile dikkat çeken Başkan Tutaşı, Kadın hentbol Takımının, şehrin vizyonuna zenginlik kattığını söyledi.
Deplasmanlı Kadın Hentbol 1.Lig´inda başarılı bir grafik çizen Sağlıkpor Kadın Hentbol Takımı Sporcu ve yöneticilerini makamında kabul eden Abdulkadir Tutaşı, sporun bir kötülüğün ve olumsuzluğun düşmanı, kardeşlik, huzur ve dayanışmanın dostu olduğuna dikkat çekerek “ Mardin´de bölgenin ilk Kadın Hentbol Takımının Sağlıkspor bünyesinde kurulması, tarihi şehrin vizyonuna zenginlik kattı. Çok dinliliğin, çok dilliliğin, hoş görünün şehri Mardin, aynı zamanda spor dostu bir şehir. Tarihi ve kültürel değerleri spora da yansımış, dil, din, ırk yapıları gündem gelmeden birlikte spor kulüpleri ve takımlar kurulmuş. Yıllarca spor kulüplerinin yönetiminde yer aldık. İmkanlarımız ölçüsünde destek vermeye hazırız. Kapılarımız vatandaşımıza ve sporumuza hizmet eden sporcu kardeşlerimize her zaman açıktır. Sorunlarınız olursa çözme noktasında bize düşen görevi yerine getirmeye hazırız” dedi
Mardin 1947 Sağlıkspor Kulüp Başkanı Mehmet Çelik, uzun süredir Artuklu Belediye Başkanı olarak Tutaşı´yı ziyaret etmek istediklerini belirterek “ Tutaşı, temsil kabiliyeti yüksek bir belediye başkanı. Vizyonu ile temsil kabiliyeti birleşince hizmet alanında da güzel şeyler yapılıyor. Çöp konteynırların yer altına alınması, cadde ve sokaklarda sürekli olarak temizlik işçilerinin dolaşarak temizlik yapmaları vatandaşlar arasında memnu niyetle karşılanıyor. Sayın Başkanın spora olan duyarlılığı bizi sevindiriyor. Sporcularımızla nezaket ziyaretinde bulunduk, destek sözü aldık” dedi
Sağlıkspor kulüp başkan yardımcısı Mehmet Pekince, kulüp binasının önündeki bahçenin düzenlenmesi talebini de Başkan Tutaşı, park ve bahçeler müdürünü çağırarak gerekli düzenlemenin yapılması konusunda talimat verdi.
Sağlıkspor Hetbol sporcu ve yönetimi Başkan Tutaşı´ya forma ve flama hediye etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın