Sağlıkspor Vali Yaman’ı ziyaret etti

 • Haberin Tarihi: 2 Ekim 2019
 • Bu haber 1137 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Sağlıkspor Vali Yaman’ı ziyaret etti

Türkiye Kadın Hentbol 1.Lig´inde oynayan Mardin 1947 Sağlıkspor Kadın Hentbol Takımı, Vali Mustafa Yaman´ı makamında ziyaret etti.

  Mardin 1947 Sağlıkspor Kadın Hentbol Takımı, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman´ı makamında ziyaret etti. Vali Yaman, Polatlı deplasmanında galip gelen hentbolcuları tebrik etti. Ziyarette, Sağlıkspor Hentbol Şube Sorumlusu Erdal Kürşat, Kulüp Başkan Yardımcısı Mehmet Pekince, Teknik Direktör Ali Rıza Yeşil ve hentbolcu lar hazır bulundu.

 Vali Yaman, Mardin´in Kadın Hentbol takımları ve başarı alanında, hentbol camiasında anıldığına dikkat çekti.Vali Yaman “Mardin´de, Kadın Hentbol,Basketbol ve Voleybol takımların oldukça güçlü. Kadın Sportif alanlarda yerlerini almaları, şehirler için prestij, kadınların söz sahibi olmaları noktasında önemlidir. Mardin Kadın Hentbol sporunda, camiada adından söz ettirmeye başladı. Tüm takımlara başarılar diliyorum. Gençlerin spor sahalarına çekilmesi, bir çok kötülükten kurtulmalarına vesile olur. Deplasmandan aldığınız galibiyetin iyi bir başlangıç oldu. Tebrik ediyorum“ dedi.

 Mardin 1947 Sağlıkspor Kulüp Başkanı Mehmet Çelik, lig´e sağlam bir başlangıç yaptıklarını belirterek, Vali Yaman´ın spor ve sporculara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın