Sanayiciler Paris fuarında

  • Haberin Tarihi: 18 Ekim 2016
  • Bu haber 1288 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sanayiciler Paris fuarında

Mardin Organize Sanayi Bölgesinde yatırımı Olan Sanayiciler Fransa´nın Paris kentinde fuara katıldı.
Mardin Organize Sanayi Bölgesinde Bulgur, Makarna ve Un sektöründe yatırım yapan sanayiciler Fransa´nın Paris kentinde açılan Uluslararası Gıda Fuarına katıldı. 7 Bulgur ve 2 makarna üreticisi ile Organize Sanayi Bölge yöneticileri katıldı.
Paris´teki Uluslararası Gıda Fuarına, Organize Sanayi Bölge Başkan Vekili nasır Duyan, Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Karaboğa ve Salim İlhan, Proje Koordinatörü Nurullah Kılıç, Oli Makarnadan Suud Karaboğa ve Kerim Karaboğa, İlhan Makarnadan Kazım İlhan ve Alim Özsert, Mes Bulgurdan İbrahim Zamur ve Vecdi Zamur, Hacışakiroğlu Undan Kenan Duyan, Marduy Undan Veysi Duyan, İpek Bulgurdan Ercan Kasap ve Faysal Sun, Kılıçlar Bulgurdan Mehmet Kılıç ve Ahmet Kılıç, Öner Bulgurdan Nimet Öner ve Güneş Akın,. Çağdaş Bulgur´dan Osman Dölek, Hüseyin Dölek, Kurtaylar Bulgurdan Aydın Kurtay, Yaşam Undan Hayri Muhan Husen,Ulusal Gümrüklemeden Faruk Demircan ve Öter Bulgurdan Selahattin Öter ve Turizmci Fırat Kaya ile Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik katıldı.
Fuarın beş gün süre devam edeceği, fuarda Bulgu, Makarna ve Un´un görücüye çıkarılacağı belirtildi.
Marsiad Başkanı ve OSB Başkan Vekili nasır Duyan Ortadoğu ülkelerine alternatif Pazar arayışlarının devam edeceğini söyledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın