TEBRİKLER…REAL MARDİN MASA TENİSİ TAKIMI 2. LİGDE

  • Haberin Tarihi: 4 Eylül 2019
  • Bu haber 448 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
TEBRİKLER…REAL MARDİN MASA TENİSİ TAKIMI 2. LİGDE

Geçen sezon 3. ligde mücadele eden Real Mardin Masa Tenisi Takımı büyük bir başarıya imza attı.
Real Mardin Antrenörü, İzzettin Atasever; 16 takımın mücadele ettiği 3. ligde ligi 5. sırada bitirerek 2.lige çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok zorlu takımların arasından sıyrılıp bir üst lige çıkmamız hem şehrimiz açısından büyük bir prestij hemde sporcularımız açısında büyük bir moral kaynağı oldu. Valimiz ve Büyük Şehir Belediye Başkanımız sayın Mustafa Yamanın bizlere verdikleri desteklerden dolayı sporcularım ve şahsım adına çok teşekkür ediyoruz. “dedi
Real Mardin Mardin Masa Tenisi Kulüp Başkanı Selim Öncü; “Bayan takımımız bu sene 1.lige çıkmasından sonra Erkek takımımızın 2. lige yükselmesi Mardinde Masa Tenisinin ne kadar ileri bir seviyede olduğunun göstergesidir. Liglerde olmamız gençlerimizin Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu kazanmasının önünü açıyor. Nitekim bu sene 3 Sporcumuz Masa Tenisi sayesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu kazandılar. Bizlere şimdiye kadar destek olan herkese şükran borçluyuz. Bu takımları daha ileriye götürebilmek için daha çok desteğe ihtiyacımız var. Mardinli olan herkesi bu takıma sahip çıkmaya davet ediyoruz. Sponsor olmak isteyen bu gençlere sahip çıkmak isteyen herkesin bizlere ulaşmasını umut ediyoruz” dedi.
Real Mardin Kulübü Onursal Başkanı Dr. Nureddin Özdener ise, “Mutluluğumuz tarif edilemez. Bu gençlerin başarıları ilerisi için bizleri çok umutlandırdı. Yaşasın Real Mardin, Yaşasın Mardinde Spor diyerek herkesi bu Takıma sahip çıkmaya davet ediyorum,” şeklinde duygularını ifade etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın