Tutaşı, “Çalışanlarımızın Her Zaman Yanındayız”

  • Haberin Tarihi: 26 Haziran 2019
  • Bu haber 424 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Tutaşı, “Çalışanlarımızın  Her Zaman Yanındayız”

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, belediye olarak çalışanın yanında bir anlayışta olduklarını vurgularken, “İlçemizin gelişimi için gecesine gündüzüne katan emekçimize değer veriyoruz” ifadesini kullandı.
Artuklu Belediyesi bünyesinde çalışan işçi ve memuru düşünen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Bu bağlamda belediyede çalışan memur ve işçi hizmet alımı ayırt etmeksizin toplam 446 personel için promosyon anlaşması imzalandı. 8 bankanın katıldığı ihalede en yüksek miktar olan 1 950 TL’yi veren banka ile anlaşma imzalandı. Çalışanlarımızın menfaatini gözetiyoruz
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Artuklu’nun gelişiminde önemli bir rolü olan personelimizin her zaman yanındayız” dedi.
Çalışanın menfaatlerini koruyan bir yapıda çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Tutaşı, “Belediyemiz ilçemizin her yönüyle gelişimi ve değişimi için çaba vermektedir. Artuklu’nun her noktasında personelimiz en olumsuz hava koşullarında dahi fedakarca çalışmaktadır. Biz de kurum olarak çalışanlarımızın menfaatlerini düşünüyoruz. Bu konuda elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Son olarak imzaladığımız promosyon anlaşması ile işçi, memur ve hizmet alımı ayrımı yapmaksızın mutlu eden bir sözleşme imzaladık. 8 bankanın katıldığı ihalede en yüksek miktar olan 1 950 TL’yi veren banka ile anlaşma sağladık. Çalışanlarımızın haklarını korumaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. (Basın Bülteni)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın