Tutaşı, “Kırsal mahallelerin beklentilerini karşılayacağız”

  • Haberin Tarihi: 1 Mayıs 2019
  • Bu haber 592 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Tutaşı, “Kırsal mahallelerin  beklentilerini karşılayacağız”

Artuklu Belediyesi ilçe merkezinde birçok noktada çalışmalarına hız verdi. Vatandaşların beklentileri doğrultusunda ekipleriyle sahaya inen Belediye, sorunların bitmesi adına önemli işler yapıyor. Bunun yanı sıra sorumluluk alanında yer alan kırsal mahallerde de çalışmalarına başlayan Belediye, kısa sürede sıkıntıların bitmesi için de çalışmalarına start verdi. Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemizde yaşayan her vatandaşımızın mutlu olması için tüm mahallelerimizin sorunlarını bitireceklerini söyledi.
Yaşanılabilir bir Artuklu hedefiyle yola çıktıklarını belirten Tutaşı, “Göreve gelir gelmez zaman kaybetmeden hemen çalışmalara başladık. İlçemizin alt yapı ve üst yapısının yanı sıra, sosyal, kültürel ve sosyal sorumluluk projeleriyle en iyi yerlere gelmesi hedefiyle yola çıktık. Bu konuda hemen adımları attık. Şu an ilçemizin her bölgesinde gerek fiziki gerekse fizibilite çalışmalarımız sürüyor. Aynı zamanda söz verdiğimiz projelerin de alt yapılarını oluşturuyoruz. Kırsal mahallelerimizde de sorunların bitmesi için harekete geçtik. İlçemiz sınırları içindeki tüm kırsal mahallelerimizin beklentilerinin yerine gelmesi için çaba vereceğiz” dedi
Belediye ekiplerinin bu konuda muhtarlar ile sürekli istişare içinde olduğuna vurgu yapan Tutaşı, “Biz kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızı dinlemenin yanında muhtarlarımız ile de sürekli görüşüyor ve sorunları irdeliyoruz. Bu konuda yapabileceklerimizi masaya yatırıyor ve gerekli çalışmalar için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Amacımız ilçemizdeki kırsal mahallelerin sorunların da kökten bitirmek ve ilçemin her noktasının gelişmesidir” diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın