Tutaşı, “Şehitlerimizin Kutsal Emanetleri Başımızın Tacıdır”

  • Haberin Tarihi: 8 Mayıs 2019
  • Bu haber 703 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Tutaşı, “Şehitlerimizin Kutsal  Emanetleri Başımızın Tacıdır”

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı şehit yakınlarını da asla yalnız bırakmayacaklarını ve her zaman onları hatırlayacaklarını kaydetti.
Artuklu Belediyesi sosyal sorumluluk çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tüm dezavantajlı grupların mutlu olması hedefiyle projeler hazırlayan Belediye, engelli vatandaşları da unutmuyor. Bu bağlamda şehit yakını olan bedensel engelli Zeyni Toparlı’nın akülü engelli aracı hayali Artuklu Belediyesi’nce gerçekleştirildi.
Onların yanındayız
Konu hakkında açıklama yapan Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemizde şehit yakınlarımızın istekleri bizim için her zaman emir olacaktır” dedi. Bu konuda hassas bir yönetim anlayışında olduklarını vurgulayan Tutaşı, “İlçemizin yaşanılabilir bir Artuklu olması hedefiyle durmadan çalışıyoruz. Tüm birimlerimiz ile sahada vatandaşlarımızın arasındayız. Sosyal sorumluluklarımızı da bilen bir yapıdayız. Bu konuda şehir ailelerimiz gazilerimiz ve yakınları da önemli bir yer tutmaktadır. Vatanımız için canlarını seve seve veren şehitlerimizin kutsal emaneti olan ailelerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz. Bu bağlamda şehit yakınlarından bedensel engelli Zeyni Toparlı evladımızın akülü araba ihtiyacına cevap verdik” diye konuştu. Aynı hassasiyetle
Bundan sonra da aynı hassasiyetle çalışmaların devam edeceğini açıklayan Tutaşı, “Şehit ailelerimiz ile ilgili birimlerimiz bağlantılarını koparmayacak. Onları sürekli ziyaret ederek hatırlarını soracağız.
Öte yandan ihtiyaç ve beklentilerini de yerine getireceğiz. Aynı duyarlılık anlayışı engelli kardeşlerimiz için de olacak.
Kısacası sosyal anlamda güzellikler devam edecek” ifadesiyle sözlerine son verdi. (Basın bülteni)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın