Vali Yaman güvenlik güçleri ile bayramlaştı

  • Haberin Tarihi: 14 Ağustos 2019
  • Bu haber 227 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Yaman güvenlik güçleri ile bayramlaştı

Mardin Valisi Mustafa Yaman, polis, jandarma ve güvenlik korucuları ile bayramlaştı.
Yaman, beraberinde Mardin Cumhuriyet Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı ve AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ile İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu’dan bilgi alan Yaman, jandarma personeli ve güvenlik korucuları ile bayramlaştı.
Vali Yaman ve beraberindekiler daha sonra Özel Harekat Şube Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, polislerin Kurban Bayramı’nı kutladı.
Yaman, yaptığı açıklamada, Kurban Bayramını bölgede huzurlu bir şekilde geçirdiklerini söyledi.
Hükümetin kararlı tutumu, alınan tedbirler ve güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar sayesinde bölgede huzurun sağlandığını, huzurla birlikte bir turizm hareketliği de yaşandığına dikkat çeken Yaman, şunları kaydetti:
“Görüldüğü gibi bölgede bir huzur var. Turizme yönelik hizmet veren bütün yataklı alanlar dolu.Bu sevindirici. Huzur oldukça bölgeye gelen turist sayısı artıyor, bölgedeki esnafımızın, vatandaşlarımızın yüzü gülüyor. Mardinli hemşehrilerimizin ve İslam aleminin bayramını kutluyor, bayramın huzur ve barış getirmesini diliyorum. Bu huzurun böyle devam etmesini diliyorum.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın