Yeşilay Üyelerine Uyumluluk Eğitimi

  • Haberin Tarihi: 23 Eylül 2019
  • Bu haber 244 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yeşilay Üyelerine Uyumluluk Eğitimi

Yeşilay Mardin şubesi üyelerine yönelik uyumluluk eğitimi düzenledi.
Yeşilay Mardin şubesi çalışmalarına hız vermek ve faaliyetlerine paydaşları ile daha etkin sahada yer alabilmek amacı ile üyelerine yönelik uyumluluk eğitimi düzenledi.
Bir asırdır bağımlılıklar ile mücadele veren Yeşilay gücünü üye ve gönüllülerinden alıyor. Bu kapsamda çalışmalarına üyeleri ile beraber hız kazandırmak isteyen Mardin şubesi geçtiğimiz günlerde Yeşil kitap Kafe’de eğitim programı düzenledi. Mardin şube başkanı Lütfü Günlüoğlu tarafından verilen eğitime şube üyeleri katılım sağladı. Üyeler, Yeşilay’ın tarihçesi, çalışma alanları, şube faaliyetleri, dernek tüzüğü ve üyesi olduğu derneğe aidiyet duygusunun yerleşmesi konusunda eğitim aldılar.
Üyelere yönelik eğitimler hakkında bilgi veren Günlüoğlu yaptığı açıklamada; “Oryantasyon programımızla birlikte üyelerimiz yaptığımız çalışmalar hakkında kadar bilgi sahibi oluyorlar, böylece etrafındaki kişilere daha iyi bilgi akışı ile mücadelemize katkı sağlıyor. Kendileri de eğitim alarak gelişimlerine katkı sağlıyor. Üyelerimizi çalışmalarımıza her zaman davet ediyoruz. Bizler üyelerimiz, gönüllülerimiz ile beraber daha güçlüyüz, eğitim çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz’’ dedi.
Yeşilay Mardin şubesi bu kapsamda tüm üye ve gönüllülerine yönelik eğitimleri yakın zamanda tüm üyelerine ulaşmayı, zararlı alışkanlıklar ile mücadelede daha etkin görev almaya hazırlanıyor. Eğitimin sonunda gelen sorulara yanıt verildi. Üyelerden gelen öneriler dinlendi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın